PIEŚNI (do_)_ WIDZENIA - NOWOŚĆ

Z końcem grudnia 2020 r ukazał się mój czwarty tom poetycki ”PIEŚNI (do_)_ WIDZENIA”. Wydany przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Łodzi we współpracy z Instytutem Literatury w Krakowie.

 

Serdecznie zapraszam do lektury. Książkę można nabyć u mnie, składając zamówienie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Koszt zakupu 23 zł z przesyłką.

O książce tak napisał Przemysław Rojek (autor blurba):

 

Wielka Rejestrująca Podmiotowość (znana jako „Waldemar Jocher”) nieustannie nasłuchuje szumów, trzasków i wyładowań słanych przez Wszechświat – i nieustannie wierzy też w to, że uda się w Końcu odcyfrować Sens. Od czasu do czasu dostajemy protokoły z tego nasłuchu – do tej pory (czyli we wcześniejszych książkach sygnowanych przez Podmiotowość) były to zapisy ułamkowe, fragmentaryczne odcinki Kodu. Teraz – może dlatego, że częstotliwość Podmiotowości zestroiła się z echem wielkiej Pieśni Salomona – otrzymujemy Całość, a przynajmniej próbę Całości. Efekt? Rozbłyski Sensu, które do tej pory zmuszały do mrużenia oczu, tym razem oślepiają. Światło oczywiście znika, takie jest i takim pozostanie niezmienne Prawo Sensu – ale powidok trwa dłużej i znaczy więcej, o wiele więcej.